Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kollama 89. Bölüm

AtaR_DamaR
    AtaR_DamaR
    Admin
    Admin

Kollama 89. Bölüm Empty Kollama 89. Bölüm

Mesaj tarafından AtaR_DamaR Çarş. 5 Mayıs 2010 - 12:30

Kollama 89. Bölüm

Sabit, kardeşi ile göz göze gelince, gerçeklere değil, inanmak istediklerine inanıyor.. Arzu ise ağabeyine sürpriz hazırlamakta kararlı.. Kaya Minik, Pikeas ve Hazırol çıkacakları günü sayıp parmaklıklar ardında eğlenirken, Necip, adalete güveniyor.. Her şey Hakim Yüksel’ in vereceği karara bağlı, Hakim ise kızının kaçırılmasından dolayı karasız… Ya kızına kavuşmak için katil ruhları salacak ya da binlerce çocuğun ve ülkenin istikbali için kendi evladını kurban verecek…Yiğit adalet için son bir hamle yaparken, karşısında Necip Amir’i buluyor…
    AtaR_DamaR
    AtaR_DamaR
    Admin
    Admin

Kollama 89. Bölüm Empty Geri: Kollama 89. Bölüm

Mesaj tarafından AtaR_DamaR Paz 9 Mayıs 2010 - 16:16

Kararsiz kaldigim bir bölümdü. Sürpriz üstüne sürpriz. Izlerken "yok daha neler!" dedigim bir bölümdü...

Seda... Evil or Very Mad
    Yahu ona nasil güvenirsin Sabit Aga?! . Gelmis orada üzülmüs kardes numarası yapiyor. Timsah gözyaslari onlar Sabit Aga Exclamation
    Zamaninda Sevilay'dan daha gicik bir karakter olamaz dediydim, ama simdi görüyorum ki daha giciklarida varmis..! Beterin beteri var. Sevilay'in kiymetini bilemedik.
    Seda Sabit'in agabeyligini hak etmiyor. Zaten kardes olmalarinada pek inanamadim. Gece-Gündüz gibiler. Tam 180 derece zit'lar birbirlerine.

Minigim... Laughing
    Hapis'te ne de güzel poz verdin öyle? "Peyniirr". Laughing Laughing Laughing O resim mü-kem-mel'di. Necip duvarkagidi yapmakta hakli. Laughing

Ayrica sarki söylemesi de bir baska. Dedigim gibi, bu Minik'i Eurovision'a cikarin. Hazir daha vakit varken...
    Üstüne birde "Ooh sefa'm olsun..!" cekiyor. Allah Allah. Cool 70 Milyon'u TV basinda costurur inanin. Türkiye'yi en güzel bir sekilde temsil edecegine ben can-i gönülden inaniyorum. Twisted Evil

Pkeas... Cool
    merak etme, hapisten cikacaksin. 24 saat olmadan hemde. Cool
    Ac kaldin zaten, bogazindan kac bölümdür bir lokma dahi gecmedi. Evil or Very Mad

Nazli... Laughing Laughing
    Ben hayatimda böyle huysuz bir kiz cocugu görmedim. Yahu pencereden gececeksin iste. Üstelik hazir Sabit'te destek oluyor du. Insan birinci kez basaramaz, tamam anlariz. 2.sinde de yapamazsin, hadi neyse. Ama 3. kez de basaramayip, üstüne birde "Anneme gitmek istiyorum!" diye aglanmaz ki yahu! Toplam 5(!) kez pencereden cikmaya calisti. Aslinda 5.sinde de gecemeyecekti ya, adamlar son an'da geldiler, mecbur kaldi.
    Be cocuk, aklina gelmedi mi Sabit amca'nin ellerini cözmek?!

Adam'dan kacarken biraz daha yavas kossaydin? Hatta "Buradayim!" diyerek seslenseydin, daha cabuk yakalanirdin?
    Cocugum orada siz saklambac oynamiyorsunuz, adam seni sobelemeyecekti! Dogru dürüst kacsana!
    O'da yetmemis gibi otostop cekip adam'in da basini belaya soktun. Baba'ni ariyorsun, baban sana "Neredesin?" diye soruyor. Senin cevabin ise, "Baba gel beni al, ben sizi özledim!" Exclamation Yanlis cevap malesef. Twisted Evil Joker hakkini kullanabilirdin. Annesi'ne cekmis, ne yaparsin.

Yahu hazir konusu da acilmisken, neydi o Annesi öyle...

Sabit Aga yaktin kendini. Oldumu simdi? Degdimi hic? Umarim hayatta kalirsin da, hayatini feda ettigin kardesinin gercek yüzünü görürsün.

Saygilar...

Forum Saati Perş. 4 Tem. 2024 - 17:49