Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Kollama 84. Bölüm

AtaR_DamaR
    AtaR_DamaR
    Admin
    Admin

Kollama 84. Bölüm Empty Kollama 84. Bölüm

Mesaj tarafından AtaR_DamaR Paz 4 Nis. 2010 - 18:50

Kollama'da büyük maceraya hazır olun.

Memduh ve Pikeas'ın arasında kim galip gelecek? Yiğit ve Sabit, Sevilay'ın ipliğini pazara çıkarmanın peşinde. Pisagor, Encümenden tüyler ürperten bir ceza alıyor. Rana'ya gelen bir ihbar, hem kendisine hem de teşkilata korkunç bir sürpriz hazırlıyor.
    AtaR_DamaR
    AtaR_DamaR
    Admin
    Admin

Kollama 84. Bölüm Empty Geri: Kollama 84. Bölüm

Mesaj tarafından AtaR_DamaR Paz 4 Nis. 2010 - 18:59

Tahmin ettigim gibi gercekten cok heyecanli bir bölümdü. Surprised

Memduh kendisini cok zeki zannediyor galiba... Pkeas'in oyununa cabuk inandi ve tipki sazan baligi gibi oltaya geldi. Bu kadar olur. Her ne kadar cesur prens rolünü oynamaya calissada korkudan ellerinin titremesi ve Pkeas'a korkulu gözler ile bakip yutkunmasi gözlerden kacmadi. Yahu madem beceremeyeceksin, neden bir işe kalkisiyorsun ki..? Bu bölüm'de Memduh iyice gözden düstü. Yigit'in osmanli tokat'ini yemeseydi biraz zor ayilirdi ya...
    O'da yetmemis gibi birde Necip Amir'e inandirici olmayan seyler anlatiyor. Yahu Necip Amir hic bu laflara inanirmi?
    Ama Necip'ten daha fazla firca yememek icin duygu sömürüsü yapmasi iyi fikirdi dogrusu; kim olsa ayni seyi yapardi. Birkac gözyasi, bir-iki tatli söz- ve iş tamam. Ama hala Süha'yi öldürme pesinde. "Süt'ten agzi yanan, yogurt'u üfleyerek yermis" der büyüklerimiz, ama Memduh'un agzi hala yanmadi anlasilan. Yenilen pehlivan gürese doymazmis derler ya... Memduh'un iside ayni o'na döndü...

Pkeas bu bölümde neydi öyle yahu. Cool
    Memduh'u yenecegini zaten biliyordu. Her ne kadar az dayak yemese de oradan sag-saglim kurtulmayi basardi. Ayrica baygin numarasi yapip Memduh'u bayiltma teknigide cok profesyoneldi. Bir an Hayri'yi yine rehin alacak zannettim, fakat sadece basina vurup kacti. Zira Hayri ile ugrasacak zamani bile yoktu.
    Pisagor'un mekanindaki an'lar vahsetti yahu. 8O
    Pkeas'in intihar'a tesebbüs ettigi sahneler heyecan doluydu. Acimasiz Pisagor "bas tetige" deseydi kendisini oracikta öldürecekti. Yahu böyle birseyi nasil yaparsin Pkeas? Hicmi fanlarini düsünmedin? Sen kendini öldürseydin fanlarin sensiz ne yaparlardi?! Yakismadi Tosunum...
    Neyse ki Sevilay'a zorla kagit helva yedirip bu hatani telafi ettin. Twisted Evil

"Yüce Encümen"'in iskence teknikleri cok acimasizdi. Evil or Very Mad
    Herkesin boynuna ip gecirip bogmak da ne yahu! Bir an hepsini orada bogacak zannettim.
    Neyse ki sadece Pisagor ceza aldi. Ama bu ceza hic Minigim'e yaptirilirmi yahu! Üstelik silah zoruyla! Ama Pisagorun parmagi kesildikten sonra neden hic kan akmadi? Üstelik Pisagor cok normal duruyordu. Sanki normal birseymis gibi "güle güle efendim" deyip ciktilar. Rolling Eyes

Sabit ve Yigit sonunda Sevilay'in ne mal oldugunu ortaya cikaracaklar.
    Sevilay'in sonu yaklasiyor. Twisted Evil Pkeas'in ikramini geri cevirmesi Pkes'a cok büyük bir saygisizlik'ti. Bu ne cürret. Twisted Evil

Necip vuruldu, ama celik yelegi vardir eminim. Yoksa kan falan cikardi; ama Necip sadece yere yigildi. Birsey olmaz o'na.
    Rana operasyon öncesi Süha'ya gidip herseyi anlatmasaydi böyle olmayacakti. Bu seferlik cenesini tutup bu isi Necip'lere biraksaydi hayret ederdim zaten. Bir işe de karisma yahu!
    Zaten Memduh son an'da gelip herseyi alt-üst etti. Süha'ninda sonu yaklasiyor galiba.

Fakat bölüm daha heyecanli bir sahnede son bulabilirdi.

Saygilar...
    ferruhi
    ferruhi
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından ferruhi Çarş. 7 Nis. 2010 - 3:04

Atardamar bolum analizlerini okumaktan zevk aliyorum Smile
    Bolum cok guzeldi ..
    AtaR_DamaR
    AtaR_DamaR
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından AtaR_DamaR Çarş. 7 Nis. 2010 - 14:09

Eyvallah ferruhi; düsüncelerimi yaziyorum sadece. Smile
    Seninde bölüm analizlerini bekliyorum. Wink

Saygilar...
    ferruhi
    ferruhi
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından ferruhi Perş. 8 Nis. 2010 - 4:44

Begendim ama daha iyi olabilirdi. Pek sakin gecti bu bolum

Pikeas nasil bayilmadi anlamadim..Anlasmasi da akillicaydi, zira Memduh'un reddedemeyecegini ve kazacagini biliyordu..Memduh'un o an neden oldurmedigini anlamadim ..Elinde silah varken, kafasina bir vurusta olebilirdi..

Pikeas Yigit'i olduremedi ..Yuhh..Bir adami oldurmek bu kadar zormuymus? Ben de Pikeasi tecrubeli saniyordum.

Yigit cikti ya, o benim icin en onemlisiydi..Nasil da sevindim Memduh'a vurdugu tokat guldurdu beni "Bir de eski yontemlerimi deneyim"..Yiğit, Sabit, ve Hayri sahnesi komikti.. Ve Yiğite 'gazetecilik' yakismisti

Memduh'un Necip amire sarilmasi duyguluydu..Necip olmasa ne yapardilar gercekten..Son kisimda Suhaya ates etti ama olmez cunku kolundan vuruldu.

Necip amirin vurulmasina uzuldum. Umarim yelegi vardir ustunde..

Pisagorun parmagi kesildi hem de Minik tarafindan..O sahneler bayagi sıkıcıydı..

Forum Saati Salı 2 Tem. 2024 - 17:00