Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Kollama 74.Bölüm

**BüsRa**
    **BüsRa**
    Acemi Üye
    Acemi Üye

Kollama 74.Bölüm Empty Kollama 74.Bölüm

Mesaj tarafından **BüsRa** Perş. 21 Ocak 2010 - 14:06

Necip, kendisine hazırlanan komployu, müfettişlere inandıramaz ve hakkında açığa alınma kararı çıkar. Bu esnada ülkeyi karıştıracak suikast girişimini engelleme işi Yiğit'e düşer. Fakat Yiğit ve Sabit'in kurdukları tuzak ne derece işe yarayacaktır? Yiğit suikasti gerçekleştirecek Yıldıray'ı ele geçirdiğinde hangi sırları öğrenecektir? Öldürülen Behçet'in karısı Songül iseYiğit'ten intikam almak için akıl almaz bir plan içine girer. Pisagor cephesi ise Yiğit ve Sabit'in kanlı sürprizi ile karşılaştıklarında ne yapacaklardır?

Yapımcı
    Mustafa Kartal
    Yönetmen
    Barış Yöş
    Oyuncular
    Mehmet Özgür, Orhan Bıyıklı, Ali Başar,Ertan Kılıç,Deniz Evrenol
    Yayın Günü ve Saati
    22 Ocak Cuma 19:50
    AtaR_DamaR
    AtaR_DamaR
    Admin
    Admin

Kollama 74.Bölüm Empty Geri: Kollama 74.Bölüm

Mesaj tarafından AtaR_DamaR Paz 4 Nis. 2010 - 18:58

Ben bu bölümden pek fazla birşey anlamadım... Rolling Eyes
    Cok çabuk bitti sanki... Rolling Eyes Rolling Eyes Veya bana öyle geldi... Rolling Eyes
    Herneyse...

Bombanın patlamayacağı zaten belliydi... Yinede ucuz yırttılar...

Pkeas'ın Yiğitin tehditine karşı rahat ve umursamaz davranması-hatta bomba'yı mizah konusu yapması çok komikti... =)
    "Istersen el ele tutuşup gözlerimizi kapatalım..."... Laughing

Ya bu bölümdede habire yemek yediler... =) Ne boğazlarına düşkünmüş bunlar meğer. 8O Laughing
    Ama diziye ayrı bir hava katıyor... =)
    Özellikle Kaya Minik'in Türkiye pastasını mideye indirdiği sahne... Evil or Very Mad Yarasın Miniğime... Twisted Evil

Yıldıray ve Pkeas'ın kahvaltı yaptıkları sahnede çok güzeldi... =)
    Pkeasın, yemekleri herkesin ağzına kendi elleriyle vermesi'de tam komedi... Laughing

Ve bölümün acı kayıpı : Behçet... Crying or Very sad
    Ah ah! Senarist sen ne yaptın öyle?!
    Dizinin komedisini nasıl 2 bölümde çıkartırsın?!
    Ne olur bir mucize gibi birşey olsun ve Behçet geri dönsün, benim hala bir umudum var... Rolling Eyes
    Bak bu iki oldu... Ilk önce Gökmen, şimdide Behçet... Crying or Very sad
    Hayır yani kötü olarak ölseydi bu kadar üzülmezdim de, Behçet pişman da olmuştu... Crying or Very sad

Eğer Kaya Minik veya Pkeas'ıda öldürürsen izlemem ben daha Kollama falan(!)... Evil or Very Mad
    Bu ne böyle canım, habire adam çıkartıyorsun diziden. Evil or Very Mad
    Bak eğer Kaya Minik/Pkeasada birşey olursa kapattırırım kanal'ı, çökertirim sitenizi!.. Twisted Evil Razz

Ne olur Behçeti geri getiriinn... Yetkililer duyun sesimi(zi)... Laughing

... Laughing

Forum Saati Perş. 4 Tem. 2024 - 19:39