Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Kollama 70. Bolum

ferruhi
    ferruhi
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kollama 70. Bolum Empty Kollama 70. Bolum

Mesaj tarafından ferruhi Perş. 24 Ara. 2009 - 18:48

Kollama 70. Bölüm
    Kollama'da heyecan dorukta...

Yiğit, karşısında duran babasını vuracakken Necip ve Sabit olaya müdahale ediyor. Ancak Yiğit, ortaya çıkan gerçeklere direnirken Mert İven bir kurşunla yere yığılıyor...
    Melike ise suçlu olduğunu anlaşılması üzerine kimseye haber vermeden evi terk etmeye karar verir. Fakat, Yiğit'ten vazgeçmek onun için hiç kolay olmayacaktır...
    Yiğit ise olanlardan sonra Pisagor ve Pikeas'ı beklemedikleri bir anda oyuna getirmek için bir plan yapar.

Yapımcı:Mustafa Kartal
    Yönetmen:Barış Yöş

Oyuncular:Mehmet Özgür, Orhan Bıyıklı, Yeliz Şar, Ali Başar, İskender Altın, Ertan Kılıç,Deniz Evrenol

Yayın Günü ve Saati::25 Aralık Cuma 19:50
    **BüsRa**
    **BüsRa**
    Acemi Üye
    Acemi Üye

Kollama 70. Bolum Empty Geri: Kollama 70. Bolum

Mesaj tarafından **BüsRa** Paz 27 Ara. 2009 - 16:00

Merd İven ölmemeliydi Kollama 70. Bolum Icon_mad Baba-oğul hayatlarınıyaşayamadan öldü.. Hemde Yiğit in kucağında Kollama 70. Bolum Icon_cry Çok acıklıydı nerdeyse ağlıyacaktım.. Kollama 70. Bolum Icon_redface
    Ve gölgeye sinir olmaya başladım ama Yiğit en iyisini yaptı öldürdü .. Kollama 70. Bolum Icon_bounce
    Melike gidemedi zaten gitseydi olmazdı .. Kollama 70. Bolum Icon_razz
    Sabit ile Yiğit iyi yakıştılar hep böyle süper ikili olarak kalırlar inşalah Kollama 70. Bolum Icon_wink
    Pikeas ve Pisagoru öldüremeyecekler ama bence Necip amir gelicek ama belli olmaz Kollama 70. Bolum Icon_razz

(bide unutmuşum Pikeas ın Yiğite tosunum demesi beni bitiriyor) Kollama 70. Bolum Icon_biggrin

En son **BüsRa** tarafından Ptsi 28 Ara. 2009 - 18:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    ESRAA
    ESRAA
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından ESRAA Ptsi 28 Ara. 2009 - 15:26

kollamanın bu sezon izlediğim en güzel bölümüydü... Very Happy Very Happy Very Happy
    ferruhi
    ferruhi
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından ferruhi Salı 29 Ara. 2009 - 22:14

Harika bir bolumdu..En cok Yigitin herseyi anlamasi beni sevindirdi..ve Sabitle muhtesem ikili olmuslar Smile

Forum Saati Perş. 4 Tem. 2024 - 18:13