Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Kollama 71. Bolum

ferruhi
    ferruhi
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kollama 71. Bolum Empty Kollama 71. Bolum

Mesaj tarafından ferruhi Perş. 31 Ara. 2009 - 21:06

Yiğit, Pisagor ve Pikeas'a tüm yapılanların hesabını sormaktadır.

İkisi de ölümle burun buruna gelmişken çıkan çatışmadan kurtulmayı başarırlar. Ancak Pisagor için hayati bir tehlike söz konusu olur. Bu arada Yiğit eve gelmeden ayrılmayı planlayan Melike, sonunda evden valizleriyle beraber çıkar. Fakat Yiğit onun peşindedir.
    Melike'yi zorla bir zamanlar Mert İven'in yaşadığı konağa götürür. Melike şimdi ölmeden önce son kez her şeyi itiraf etmek zorundadır .
    **BüsRa**
    **BüsRa**
    Acemi Üye
    Acemi Üye

Kollama 71. Bolum Empty Geri: Kollama 71. Bolum

Mesaj tarafından **BüsRa** Paz 3 Ocak 2010 - 1:17

Kollama 71. Bolum Icon_cool Bu bölüm herzamanki gibi süperdi..

Melike sonunda deşifre oldu ama ben pek sevinmedim Athena ya bayılıyodum ama artık hep Melike olarak göreceğiz...
    Sabit Ve Yiğit herzamanki gibi yine muhteşemdiler .. ((Süper ikili. Kollama 71. Bolum Icon_cool))
    Ve şapkayı atması beni çok mutlu etti .. Bıkmıştım şu şapkalı halinden ama eski Yiğitimiz geldi ya dünyalar benim oldu sanki
    ..
    Rana nın Melikeye attığı tokat hiç iyi olmadı yazık Melikeciğime Yiğitde biraz abartıyor .. Melikenin canını acıtıp durdu .. Bu bölüm pek sevmedim Yiğiti Kollama 71. Bolum Icon_rolleyes Kollama 71. Bolum Icon_bounce
    Fatihi kıskandı falan .. Yazık Melikeye Kollama 71. Bolum Icon_razz
    Ama birazda Yiğit haklı gibi Melikenin çektirmediği kalmadı Yiğite
    .........

Neyse işte güzel bir bölümdü her zamanki gibi.. Kollama 71. Bolum Icon_cool

Forum Saati Salı 2 Tem. 2024 - 15:55