Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Kollama 85. Bölüm

AtaR_DamaR
    AtaR_DamaR
    Admin
    Admin

Kollama 85. Bölüm Empty Kollama 85. Bölüm

Mesaj tarafından AtaR_DamaR Çarş. 7 Nis. 2010 - 14:13

KOLLAMA 85.Bölüm

Kollama'da tansiyon düşmüyor. Rana, Memduh'un babasını vurduğunu öğrenecek mi? Sevilay için çember daralıyor, Necip karşı atağa geçiyor. Süha hakkında ölüm emri çıkıyor. Yiğit'in işkence yaptığı adam hangi gizli bilgiyi veriyor? Rana babasını kurtarmak isterken, kendisi ölümle burun buruna geliyor.
    ferruhi
    ferruhi
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kollama 85. Bölüm Empty Geri: Kollama 85. Bölüm

Mesaj tarafından ferruhi C.tesi 10 Nis. 2010 - 7:57

Yine guzel bir bolum izledik..

Necip amire birsey olmadi Allahtan. O kalktiktan sonra duzeldi durumlar..Osmanli tokat da harikaydi hani Very Happy Gecen bolumde Yigit, bu bolum Necip amir..Her zaman gostersinler Smile

Suha'ya olum emri cikti, hala Minige guveniyor Mad Sanki desifre olan birine ne yapacaklarini bilmiyormus gibi davraniyordu..

Yigit'in arabadan ates etmesi guzeldi yine.. Cool Ve Pikeas'in adamiyla olan espiriler cok hostu Laughing

Iskence sahnelerini hic begenmedim..Boyle seylerden cok gicik oluyorum, hic komik falan da degil.. Artik biraksalar sunu..

Unutmadan Sevilay'dan da bahsedeyim.. Very Happy Sonunda gitti..Ohh..
    AtaR_DamaR
    AtaR_DamaR
    Admin
    Admin

Kollama 85. Bölüm Empty Geri: Kollama 85. Bölüm

Mesaj tarafından AtaR_DamaR C.tesi 10 Nis. 2010 - 14:02

Ben bu bölümden pek birsey anlamadim ya, hadi neyse... Bu bölüm sanki su gibi akip gitti. Ama bu kisa süre icinde cok sey oldu. Desifre olan olaan masallah. Laughing Ilk önce Süha, sonra Sevilay; bakalim sirada kim var.

Memduh Süha'yi nasil yakalayamadi yahu? Süha yarali oldugu halde kilpayi kacabildi. Ama tabii duvarlara ve arabalara sürüne sürüne gittigi icin arkadan güzel kanli bir delil birakti. Fakat Memduh'un Necip'e dahi, orada Süha'nin oldugunu söylememesi aklimi karistirdi. Sonucta söyleseydi Necip'lerin işi belki kolaylardi. Ama zaten olan oldu. Yahu Süha sendede akil hani; hic Minik'e güvenilirmi? Laughing Üstelik söyledigi yalan'ida hickimseye yutturamadi ya, oda ayri bir dert. Hem desifre ol, hem de hayatta kalmak iste. Zamaninda 9Parmak sana son bir sans vermisti; keske seni oracikta öldürseydi. Yine herseyi yüzüne-gözüne bulastirdin. Ama "Ne belgeleri" demesi tam komediydi. Laughing Adamlar kapina dayanmis, ates ediyorlar; sen hala "onlar beni korumak icin burdalar." diyorsun. Kendini kandir Süha efendi. Namlunun ucundasin. Ancak bunu fark ettiginde Minik tarafindan ispiyonlandigini fark edebildi. Ama artik cok gec malesef. Zaten Süha gizli tanik teklifini kolay kolay kabul etmez. Ayrica siradan birisi degil ki; nede olsa "büyük Savcilardan" biri. Hadi gururuna yediremez diyecegim ama, adamda gurur kalmadi ki. Ikinci kez hakaretler yagdirdigi müstakbel damat'i hayatini kurtardi. Bu kadarda olmaz be Süha(!).

Ama Memduh yavas yavas akillaniyor galiba. Yakinda işe de geri dönerse hic sasirmam.

Catismada Necip her zamanki gibi celik yelek taktigini uyguladi. Ama Yigit ve Sabit arkadan dolanip Necip'lere "gizli destek" olmak icin gelmistiler; fakat Erhan'i vuran kisi Yigit'miydi? Adamlarin hepsi maskeli olduklari icin kimin kim oldugunu ayirt etmekte güclük cektim. Yigit böyle birsey yapmaz tabii; ama o sahne akillari karistirdi. Lakin Yigit o kadar düsmedi... Smile Sirri'yi infaz etme sahnesi her zamanki gibi süperdi. Gaz bombasi her zaman işe yarar. Cool Hayri Yigit'lere ermeye basardi galiba; artik adam öldürürken şoka girmiyor. Fakat Sabit Hayri'ye cok sert davraniyor, yazik yahu. Her firsatta onun taklitini yapip alaya almasi ve ignore etmesi gibi... Bu arada Sabit Aga'nin saclari fazlasiyla uzamis, şöyle ucundan ucundan biraz kesitrse hic fena olmaz hani. Ama Hayri silah kamyonunun pesindeyken nasil saclarini kestirdi, orasini hala cözmüs degilim.

Vedat Rana'ya fena bozuldu, ama yinede belgeleri ona verdi. Adam bir yerde hakli ama; hem güven diyorlar, sonra da silahli saldiriya ugruyor. Ama Süha Vedat'i yaralamamismiydi yahu?.. Vedat'inda ömrü kisa galiba...Zaten Pikeas gizli tanigin o oldugunu ögrendi; Pkeas'in elinden kurtulamaz. Twisted Evil Ama bu bölümde Pkeas cok passif'di yahu; sadece bir-iki sahne görebildik. Zaten bu bölümde birsey de yemedi; ac kalacak yahu.

Minik kuş bu bölümde gereginden fazla konustu. Bir ötmeye basladi, hickimse susturamadi. Twisted Evil "Erkek sözü"nü fazla tutamadi; Süha'yi 2.5 saniyede satti. Ama Süha'nin sucuydu tabii, herkese güvenmemeyi ögrendi. Ama Pisagor'un ilk sorusunda daha "Ne olacak efendim, bizimki desifre olmus. Vurun basini gitsin." demesinde gercektende sadik ve agzi sıkı bir sırdaş oldugu anlasiliyordu. Twisted Evil Evet; Pkeas'in dedigi gibi bende Minigim'i kiniyorum! Twisted Evil Yakismadi Minigim... Ama bir bahaneyle bu bölümde aktif'ti...

Pisagor'un eli hala sargiliydi. Minigim'in dedigi gibi parmagini yerine diktirseydi belki adha cabuk iyilesirdi. Twisted Evil Ama saka bir yana; Pisagor'da kac bölümdür dikkatimi ceken ve sinir olmaya basladigim bir sey var. Özellikle düsünürken; Pisagor igrenc mi igrenc bir surat ifadesi yapiyor. Sinir bozucu olmaya basladi; daha gercekci olsa daha iyi olur. Zira benim midem biraz hassastir.

Sevilay... Bölümün cesur kahramani. Cool Laughing
    Yapamaz yapamaz dedik, ama sonunda gercekten sıktı kafasina. Ilk önce Necip'in söylediklerine inanip silahi yere birakacak zannettim, ama ölecegini zaten biliyordum. Son anina kadar bile o gicik ve sinsi gülümsemesi yüzünden eksik olmadi. Gülüyormuydu, agliyor muydu belli degildi. Ama en sonunda tetige basti. Mutlu Son

Saygilar...

Forum Saati Salı 2 Tem. 2024 - 16:16